skip to Main Content

Par mums

SIA BAZALTS – būvniecības kompānija ar 27 gadu pieredzi vispārējā būvniecībā, ceļu būvē un inženiertīklu izbūvē. 27 gados vairāk kā 200 realizēti projekti publiskajā un privātajā sektorā. Kompānijas sniegto pakalpojumu klāsts pasūtītājam nodrošina pilnu projekta realizācijas ciklu – no projektēšanas stadijas, līdz ēku un infrastrukūras objektu nodošanai ekspluatācijā.

SIA BAZALTS stratēģija vērsta uz inovatīvu būvniecības tehnoloģiju ieviešanu un pilna būvniecības cikla nodrošināšanu.
Kompānijas personāls sastāv no vairāk kā desmit sertificētiem būvspeciālistiem un inženieriem, kā arī 150 augstas kvalifikācijas būvniekiem. Veiksmīgas darbības pamatā ir augsti motivēti darbinieki un saliedēts kolektīvs.  Mūsu mērķis ir ne tikai nodrošināt augstākās kvalitātes būvniecības pakalpojumus, bet celt būvnieka profesijas prestižu, strādājot ar modernākajām būviekārtām, instrumentiem un tehnoloģijām.

KĀ MĒS STRĀDĀJAM

 

Mēs ticam, ka viena no panākumu atslēga ir individuāla pieeja katram projektam. Pirms katra projekta īstenošanas tiek sastādīts darbu plāns individuāli katram klientam, lai nodrošinātu visefektīvāko rezultātu par visoptimālāko budžetu.

Savā darbā izmantojam visas mūsdienīgākās būvniecības un projekta plānošanas tehnoloģijas, kas kopā ar visefektīvākajiem būvniecības materiāliem nodrošina visaugstāko izpildītā darba kvalitāti.

Efektivitātes nolūkos izmantojam jaunākās paaudz laika un darba kontroles mehānismu, kas nodrošina darba efektivitāti un punktualitāti.

SERTIFIKĀCIJA

SIA BAZALTS uzņēmums ir reģistrēts būvkomersantu reģistrā. Uzņēmuma ražošanas nodaļas vadības grupā ir 14 sertificēti būvniecības speciālisti ar ilggadējo pieredzi un 6 pieredzējuši projektu realizācijas vadītāji. Uzņēmums ir kvalificēts veikt ēku un ceļu būvdarbu vadīšanu, būvuzraudzības un izbūves procesus, ārējo un iekšējo inzeniertīklu vadīšanas un izbūves procesus.