skip to Main Content

Par mums

SIA BAZALTS – būvniecības kompānija ar 27 gadu pieredzi vispārējā būvniecībā, ceļu būvē un inženiertīklu izbūvē. Mūsu pieredze - vairāk kā 200 realizēti projekti publiskajā un privātajā sektorā. Kompānijas sniegto pakalpojumu klāsts pasūtītājam nodrošina pilnu projekta realizācijas ciklu – no projektēšanas stadijas, līdz ēku un infrastruktūras objektu nodošanai ekspluatācijā.

SIA BAZALTS stratēģija vērsta uz pilna būvniecības cikla nodrošināšanu, izmantojot inovatīvas būvniecības tehnoloģijas. Uzņēmums ir kvalificēts veikt ēku un ceļu būvdarbu vadīšanu, būvuzraudzības un izbūves procesus, ārējo un iekšējo inzeniertīklu vadīšanas un izbūves procesus.

Mūsu komandu veido vairāk kā 25 sertificēti būvspeciālisti, inženieri un projektu realizācijas vadītāji ar ilggadēju pieredzi, kā arī vairāk kā 140 augsti kvalificēti būvnieki un spējam nodrošināt būvniecību pašu spēkiem, kas atsaucas arī mūsu sauklī - MĒS BŪVEJAM. Ticam, ka veiksmīga darba pamatā ir augsti motivēti darbinieki un saliedēts kolektīvs. Mūsu uzņēmuma mērķi ir nodrošināt augstas kvalitātes būvniecības pakalpojumus un caur savu darba kultūras piemēru spodrināt būvniecības nozares prestižu, tajā skaitā būvnieka kā profesijas prestižu.

KĀ MĒS STRĀDĀJAM

 

Mēs ticam, ka viena mūsu no panākumu atslēgām ir individuāla pieeja katram projektam. Ikvienu projektu sākam ar individuāla, veicamo darbu, plāna sastādīšanu. Šāda individuāla pieeja ļauj projekta ietvaros nodrošināt visefektīvāko rezultātu par optimālāko budžetu.

Darbā pielietojam modernākās būvniecības un projektu plānošanas tehnoloģijas, kas kopā ar mūsdienīgāko būvniecības materiālu pielietošanu nodrošina kvalitāti mūsu realizētajos objektos.

Efektivitātes veicināšanas nolūkos izmantojam jaunākās paaudzes laika un darba kontroles mehānismus, tie nodrošina punktualitāti un precizitāti.

SERTIFIKĀCIJA

SIA BAZALTS uzņēmums ir reģistrēts būvkomersantu reģistrā. Uzņēmuma ražošanas nodaļas vadības grupā ir 14 sertificēti būvniecības speciālisti ar ilggadējo pieredzi un 6 pieredzējuši projektu realizācijas vadītāji. Uzņēmums ir kvalificēts veikt ēku un ceļu būvdarbu vadīšanu, būvuzraudzības un izbūves procesus, ārējo un iekšējo inzeniertīklu vadīšanas un izbūves procesus.